Takipçimizin Üvey Kardeşi Yağmur

Takipçimizin Üvey Kardeşi Yağmur (Bol Fotoğraflı)

Anonim olarak gönderilen ifşa arşivinde not olarak; 2016 yılında babam 2. evliliğini yaptı. Üvey annemin adı Sıla`ydı. Sıla aşırı bakımlı bir kadındı ve aşırı ateşliydi. Babamı nasıl tuzağına düşürdüğü çok belli oluyordu. Sıla`nın 18 yaşlarında Yağmur adında bir kızı vardı. Babam evlendikten sonra 3-4 ay sonra Yağmur tanışmak için bizim eve geldi ve artık burada hep beraber yaşacağız diye bir akşam yemeği yedik. Yağmur`un aşırı egoist bir tavrı vardı. Annesini örnek aldığı çok belli oluyordu. Bu nedenle ondan kısa sürede soğuduğum için her zaman yabancı gibi ona bakıp pek sohbet etmiyordum. Yağmur da annesi gibi ceplerinde 5 kuruş para olmayıp ama ortamlarda zenginmiş gibi takılan tiplerden, ne demek istediğimi anlamışsınızdır.

Sıla aşırı rahat olduğu için babam sürekli onun kıyafetlerine ve davranışlarına laf söylüyordu. Bu yüzden sürekli kavga etmeye başladılar. Evlilikleri yaklaşık 2 yıl sürdü. Babam boşanmadan önce başka erkeklerle buluştuğuna dair bir kaç kanıt topladıktan sonra resmen onları evden kovdu. Bu sayede nafaka derdi falan olmadan ve babam başına büyük bir dert almadan Sıla`dan boşanmıştı.

Bir kaç ay sonra Yağmur bana instagram üzerinden davet gönderdi. Bu durumu babama bahsettim. O da Yağmur da annesi gibi or*spu! Onunla sadece eğlen ama sakın oyuna gelme deyip bir kaç nasihat verdi. Ben de Yağmur`un isteğini bir kaç gün sonra kabul ettim. Bir kaç dakika sonra hemen nasılsın falan diye sormaya başladı ve bizimkilerin boşanmasından dolayı bunalımda olduğundan falan bahsetti. Çünkü parasız kalmışlardı! Ara ara 6 ay boyunca konuştuk. Bir süre sonra kendisi aşırı rahat davranmaya başladı. Cinsellik konularını açıp beni baştan çıkarmaya çalışıyordu. Bu durumu fırsata çevirmek için ben de ondan hoşlanıyorum gibi davranmaya başladım. Her gece beni çıplak bir şekilde görüntülü arıyordu. Kendini arkalı önlü parmaklayıp artık dayanamıyorum seni istiyorum diye onu s*kmem için sürekli yalvarıyordu. Yağmur`u yaklaşık 1 yıl boyunca sanal or*spum gibi kullanıp sonra yol verip her yerden engelledim demiş…

Azgın Yağmur`un bol fotoğraflı ifşa arşivini görmek için hemen linke tıkla!

ifşa
yedek ifşa link

Bir Yorum Bırak