Takipçimizin Kısa Boylu 18`luk Kankası Derya

Takipçimizin Kısa Boylu 18`lik Kankası Derya (Bol Konuşma SS`li)

Derya ile liseden beri 4-5 yıldır arkadaşız. Arkadaşlarla toplanıp her birlikle parka gidip çekirdek kola yapıp saatlerce sohbet ederdik. Bu sayede aramızda baya bir samimiyet vardı. Bir ara dertleşirken sana bir itirafta bulunacağım ama kimseye söyleme deyip anlatmaya başladı. Lisede iri yapılı Yunus adında biri vardı. Onunla arabada s*kiştiğini ve artık bakire olmadığından rahat bir şekilde bahsetti. Aslında oyuna gelip böyle bir mallık yaptığı için ona kızmıştım. Bir kaç ay sonra tekrar biriyle s*kiştiğini ve kendisinden yaşça büyük olduğu için pişman olduğunu söyledi. Adam sürekli onu arayıp rahatsız ediyormuş. Artık kızın beyinsiz olduğunu düşünüp ailesine üzelmeye başlamıştım.

Sonra yine tekrar bu konular açılınca s*kişmek için resmen delirdiğinden falan bahsetmeye başladı. Ona yardım etmem için yalvarıyordu. Ne istediğinin farkında mısın deyince de yabancı biriyle bu riski almak istemiyorum. Sana güveniyorum ikimizde zevk alacağız deyip bir kaç fotoğraf gönderip beni de azdırmıştı. Her öğleden sonra annem komşularla toplanıp dedikodu yaptıkları için ev boştu. Zaten Derya ile evlerimiz bir birine çok yakındı. Yaklaşık 30 dakika içinde süslenip bizim eve gelmişti. Ona bakıp sürekli gülüyordum çünkü ne yapacağım konusunda bir fikrim yoktu. Önce sütyenini çıkardı ve kucağıma oturup oynamak ister misin dedi. O vücudu okşadıkça resmen kendimden geçmiştim. Sonra şortumu aşağı çekip s*kimi ağzıma aldı ve bir kaç dakika sonra boşaldım. Boşalmama rağmen s*kim hala çok sertti. Sonra sen şöyle uzan deyip s*kimi içine alıp üzerimde zıplamaya başladı. Aşırı tatlı bir sesle inliyordu. Bu beni daha fazla azdırıyordu. Neyseki bu sefer erken boşalmamıştım. Sonra tekrar ağzına aldı ve göğüslerine boşaldım. Her zaman saf ve mal gözüyle baktığım kızın bu kadar profesyonel bir or*spu olması beni çok şaşırtmıştı.

Bu şekilde bir kaç ay s*kiştik. Hatta bir keresinde yanlışlıkla içine boşaldım. Hamile kalacak diye çok korkmaya başladım. Sonra merak etme adetliyim, hamile kalmam deyip içimi rahatlatmıştı. Bir kaç ay sonra test yaptığında negatif çıkmıştı. Bu olaydan sonra sürekli prezarvatif kullandık. Fakat ben almaktan çekindiğim için kendisi utanmadan gidip marketten alıp yanında getiriyordu…

18 yaşında önüne gelene domalan bu azgın hatunun ifşa arşivini görmek için hemen linke tıkla!

ifşa
yedek ifşa link

Bir Yorum Bırak