Takipçimizin Balık Etli Seks Kölesi Mine

Takipçimizin Balık Etli Seks Kölesi Mine (Bol Videolu)

Haftasonu Aydın`da sürekli gittiğim aynı wafflecıya gitmiştim. Mine ile masamız yan yanaydı. Bir kaç kez ona baktığımda utangaçmış gibi gülerek tepki verdi. Dekolteli bir şey giymişti ve koca göğüsleri beni aşırı tahrik etmişti. Azgın olduğu giyim tarzından çok net belli oluyordu. Acaba bugün kim beni s*kecek diye waffle yerken kara kara düşünyordu. Benim için kolay lokma gibi göründüğü için bi an gaza gelip gülümseyerek merhaba deyip waffle mekanını överek sohbeti başlattım. Sohbet koyulaşınca yerinden kalkıp garsona buraya 2 çay lütfen deyip masama oturdu. Yaklaşık 15 dakika boyunca konuştuktan sonra iş yerinden bir telefon gelince vedalaşıp kalkmak zorunda kaldım. İkimizin hesabını da ödeyip çıkmıştım. Sonraki hafta yine aynı mekana waffle yemek için gittim. Bi 5 dakika sonra Mine geldi. Özenli bir makyap yapmıştı ve inanılmaz ateşli bi kıyafet giymişti. Kilolu olmasına rağmen çok seksi duruyordu. Bugüne özel hazırlandığı çok belli oluyordu.

Yanıma gelip hesabı ödediğim için teşekkür falan etti. Ben de masaya oturması için rica etttim. Yaklaşık 1 saat boyunca konudan konuya atlayıp konuştuk. Haftasonu aktivelerimizden bahsederken pazar günü sahile gideceğimi söylediğimde; gerçekten mi ben de pazar günü sahile gidecektim deyip pazar günü buluşmak için telefon numarasını verdi. Ertesi gün beraber sahile gittik ve giydiği bikini aklımı başımdan almıştı. Artık onu s*kmeyi kafaya koymuştum. Zaten kendisi de dünden hazır gibi davranıyordı. Beni bir kaç kez görmesine rağmen aşırı samimi davranıyordu. Yaklaşık 3 saat sahilde kaldıktan sonra çok acıktığını söyledi. Ben de bunu fırsat bilerek cüzdanımı evde unuttumuşum deyip istiyorsan bize gidip eve sipariş verelim daha rahat ederiz dedim. O da anında kabul etti ve üzerine değiştirmeden kendisine bir havlu atıp arabama bindi. Eve geldiğimizde kıvarta kıvarta yürüdüğü için g*tü efsane sallanıyordu. Bu beni resmen deli ediyordu. Masaya oturup gelen siparişi yerken gözümü onun göğüslerinden alamıyordum. Daha fazla dayanamayıp harika fiziğin var falan diyerek övgüler sıralama başladım.

Sonra yanıma yaklaştı ve daha ne bekliyorsun deyip dudaklarıma yapıştı. Öpüşe öpüşe yatak odasına kadar yürüdük. Bi anda beni iteledi ve şortumu çıkarıp s*kimi ağzına alıp sakso çekmeye başladı. Bazen de s*kimi göğüslerinin arasına alıyordu. Zevkten resmen nirvaya ulaşmıştım. Sonra yatağa uzanıp a*mıyla oynamaya başladı. O kadar kudurmuştu ki daha s*kmeden aşırı sulanmaya başlamıştı. Neredeyse 2 saat boyunca s*kiştik. O günden sonra s*kime bağımlı hale geldiği için beni ne zaman s*keceksin diye yalvarmaya başlamıştı. Zaten videolarda aşırı kuduruk olduğunu anlayacaksınız…

Bu doyumsuz azgın hatunun bol konuşmalı sakso ve s*kiş arşivini görmek için hemen linke tıkla!

ifşa
yedek ifşa link

Bir Yorum Bırak