Para Avcısı 20`lik Pamuk

Para Avcısı 20`lik Pamuk (Efsane)

Pamuk ile aynı üniversiteydik. Neredeyse her gün yanında farklı bir erkek görüyordum. En başta torbacı olduğundan şüphelenmiştim. Çünkü bir kızın bu kadar rahat bir şekilde her gün önüne gelen biriyle takılması bana çok tuhaf gelmişti. Bir kaç kişiye sorduktan sonra hatunun para avcısı olduğunu öğrendim. Hatun resmen beni s*kecek yok mu diye kıvırta kıvırta yürüyordu. Onu s*kmeyi kafama koymuştum ama bizim yakınımızdan bile geçmiyordu. Sırf onu s*ke bilmek için bankadan kredi çektim ve lüks bi araba kiraladım. Üniversiteye bir hafta onunla gidip geliyordum ama hala Pamuk`un dikkatini çekmemiştim. Sonra yanına gittiği herifleri taklit etmeye başladım. Onlar gibi kalın cüzdanı ve araba anahtarlarını sürekli masanın üzerine bırakmaya başladım. Bir kaç gün sonra Pamuk oltama düşmüştü. Kantinde tost çay gömerken yanıma gelip şuraya oturmamda bir sakın var mı dedi. Ben de tabi ki oturabilirsin dedim ama heyecandan resmen elim ayağım titriyordu. Bir kaç dakika hocalarla ilgili konuştuk. Sonra senden bir şey rica edebilir miyim? Dersten sonra kargo şubesi kapanmadan kargomu almaya gitmem gerekiyor, arabanla beni bırakabilir misin dedi? Ben de tabi ki zaten önemli bir işim yok dedim.

Dersten sonra tekrar buluştuk ve beraber arabaya bindik ve bana yolu tarif etmeye başladı. Bu sırada çantasından kırmızı rujunu çıkarıp duklarına sürmeye başladı. O kadar seksi gözüküyordu ki kendime zar zor hakim oluyordum. Arabada konuşurken attığı kahkalarla ve davranışlarla beni baştan çıkarmaya çalıştığının farkındaydım. Yaklaşık 15 dakika sonra kargo şubesine geldik. Araçtan inip hemen geliyorum deyip şubeye girdi. Ben de aynadan içeriye bakıyorum. Konuşmaları 10 saniye bile sürmemişti. Sanki buraya kadar gelmemiş bir oyunun parçasıydı. Sonra arabaya gelip kargom daha gelmemiş kusura bakma ya dedi. Ben de hiç önemli değil derken sözümü kesip buraya kadar gelmişken istersen sahile gidip biraz kafa dağıtalım dedim. Ben de süper deyip tekel bayiye doğru aracı sürmeye başladım. Beraber sahilde bira içerken karanlık çökene kadar konuşmuştuk. Sonra lüks bir restona gidip yemek yedik. Çıkışta etrafından döndü ve bana bakıp gülerek şimdi ne yapıyoruz dedi. Resmen beni s*kmek için artık neyi bekliyorsun der gibiydi. Bu konularda amatör olduğum için konuyu bir türlü oraya getiremiyorum. Fakat Pamuk profesyonel olduğu için hemen anlayıp konuyu kendisi açtı. Bu saatte denetimler fazladır, alköllü olduğun için ceza yersin evim buraya çok yakın istersen bize gidip biraz kahve içip kendimize gelelim dedi.

10 dakika içinde eve gelmiştik. İçeri girdiğimiz gibi sen şurada otur ben kahveleri hazırlayıp geliyorum dedi. Bir süre sonra gecelik giyip odaya geldi. Onu o şekilde görünce resmen şok geçirmiştim. Ayılmak için kahveden daha iyi bir çözümüm var deyip kahkaha atmaya başladı. Sonra kucağıma oturup öpüşmeye başladık. Bu sıra ben onun göğüslerine okşarken o da elini s*keme atıp okşamaya başladı. Zevkten boşalmamak için kendimi zor tutuyordum. Sonra Pamuk`u koltuğu domaltıp s*kmeye başladım. Bir defa g*tüne bir defa göğüslerine boşalmama rağmen s*kmeye devam ediyordum. Çünkü bu fırsatın elimi bir daha geçmeyeceğini biliyordum. Bu yüzden sabaha kadar her türlü pozisyonda s*kmeye karırlıydım. Abartmıyorum o kadar uzun süre s*kişmiştik ki s*kişirken ikimizde uyuya kalmıştık. Sabah uyandığımızda bugün arkadaşım kahvaltıya gelecekti deyip apar topar beni evden kovmuştu. Sanırım s*kme sırası bir başkasındaydı! Neyse ben amacıma ulaşmıştım. Pamuk yaklaşık 1 hafta boyunca or*spum olmuştu. Tabi sonra foyam ortaya çıkınca her yerden engelleyip yüzüme bile bakmadı…

İzmirli azgın Pamuk`un bol fotoğraflı ve videolu ifşa arşivini görmek için hemen linke tıkla!

ifşa
yedek ifşa link

Bir Yorum Bırak