Evli Elemanını Ayartıp Gece Gündüz Sikiyor

Evli Elemanını Ayartıp Gece Gündüz S*kiyor (Efsane)

Tostçu dükkanımda belki s*kerim diye bayan eleman ilanını cama yapıştırdım. 3-4 kişi çalışmak için gelmişti fakat fizikleri kötü olduğu için başka birini işe aldım deyip gönderiyordum. Bir kaç hafta sonra balık etli efsane g*te sahip Ayla dükkanda içeri girdi ve çalışmak istediğini söyledi. Parmağında yüzüğü görünce çok üzülmüştüm ama yine de işe almıştım. Tezgahta sürekli yanımda yanımda durduğu için o efsane g*tü aklımı başımdan alıyordu. Resmen kıvırta kıvırta beni s*k diyordu. Akşama doğru dükkan sakinleşince oturup beraber sohbet ederdik. Bu sayede 5-6 ay sonra baya samimi hale geldik. Artık abi demeyi bırakınca bende daha rahat olmaya başladım. Tezgahta sağa sola geçerken o yumuşacık g*te sürte sürte geçiyordum. Onunda hoşuna gittiğini görünce yavaş yavaş ellemeye başladım. işte elimi o g*te attıktan sonra esmen aklım başımdan gitti.

Onu oracıkta s*kmek istiyordum. Hemen kendini ileri atıp gülerek ne yapıyorsun birisi görecek dedi. Artık ne olacaksa olsun deyip onu elinden tutup arkaki depoya götürdüm. Müşteri gelecek diye korkuyordu ama o da deliler gibi istiyordu. Heyecandan ikimizinde eli ayağı titriyordu. Ayla kendime doğru çekip g*tünü okşayarak boynunu ve dudaklarını öpmeye başladım. Sonra göğüslerini öpmeye başladım. Vücudu cayır cayır yanıyordu. Sonra pantalonunu indirmeye çalıştım ama izin verdi sonra kendi pantalonumu indirip s*kimi onun g*tüne sürtmeye başladım. Yeter birisi gelecek diye tekrar söylenmeye başladı. Bende s*kimin tadına bakmak istemiyor musun dedim. O da burası olmaz, lütfen yeter dedi. Sonra elimi pantalonundan içeri sokup sulanmış a*mı okşamaya başladım. Resmen kendinden geçti ve direnmeyi bıraktı. Hemen pantalonunu indirip duvara doğru domaltıp s*kmeye başladım. Tamda o sıra kocası aradı, elini arkaya doğru uzatıp lütfen dur dedi. Ama ben durmak istemiyordum. Kocasıyla konuşurken o s*kiyor olmam bana aşırı zevk vermişti ve dayanamayıp Ayla`nın içine boşalmıştım. Ben çok korkmuştum ama o daha sakindi. Sonra merak etme kocamda içime bolaşıyor ve ertesi gün hapı kullanıyordum dedi. O günden sonra akşam kocası öğlen ben s*kiyordum…

Aşırı azgın olan ve inlemeleriyle sizi başta çıkartacak bu hatunun 7 dakikalık s*kiş videosunu izlemek için hemen linke tıkla!

ifşa

Bir Yorum Bırak