Eski Sevgili İpeksu (Bol Fotoğraflı)

İpek 20 yaşında ve aslen Adanalı. Üniversitede aynı sınıftaydık çok tatlı ve enerjik bir kızdı. Yaklaşık 2 yıl boyunca sevgili olmuştuk. Abilerinin baskısından bıktığı için bilerek uzak bir şehri tercih ettiğini söylemişti. Her neyse konuya girecek olursak üniversitenin ikinci döneminde hoca bir proje için herkesin 5 kişilik gruplar oluşturmasını söylemişti. İpek`te bizim gruptaydı. Bu yüzden sürekli beraber takılır hale gelmiştik. İpek`in sesli bir şekilde gülüşü beni hep tahrik ediyordu. Çılgın olduğu her hareketliyle belli oluyordu. Resmen ona aşık olmaya başlamıştım.

Aşırı çılgın ve ateşli olması beni daha çok azdırıyordu. Bir şekilde ona daha yakın olmam gerekiyordu ama bu konuda hiçbir fikrim yoktu. Her şeyi oluruna bırakmıştım. Ta ki beraber büte kalana kadar. Bir üst sınıftan hocanın geçen sene sorduğu soruları alıp hemen İpek`in yanına giderek istersen beraber çalışabiliriz. Her zaman bunlara benzer sorular soruyormuş deyince baya bi sevinmişti. Beraber soruları ezberlemeye başladık. Soruların aklımızda kalması için sürekli bir birimize sorup yanıtlar veriyorduk. Tabi bu sayede baş başa zaman geçirmiştik ve sürekli gülüp eğleniyorduk. Aynı zamanda süreki ona iltifat ediyordum. Bu durum onun baya hoşuna gidiyordu.

Bir kaç gün içinde resmen sevgili gibi olmuştuk. Sürekli mesajlaşıyorduk. En son iyi geceler canım yazınca bir sürü gülücük emojisi atıp iyi geceler canım ♥ diye karşılık vermişti. Yani hiç teklif etmeden her şeyi oluruna bırakmıştım ve sevgili olmuştuk. Sonra gerçektende aynı sorular çıkmıştı. Bana sarılıp sürekli teşekkür edip duruyordu. Bunu fırsata çevirmek için bir hamle yapmam gerekiyordu. Matematiği gerçekten çok iyiydi. Ben de yarın matematikten bütünleme sınavına gireceğimi ve beni çalıştırmasını rica etmiştim. O da hemen kabul etmişti. Ders notlarını almaya eve gidip bir süre çalıştıktan sonra dayanamayıp deliler gibi öpüşmeye başladık ve üniversiteden mezun olana kadar her türlü fanteziyi yaşadık…

Bu efsane hatunun bol fotoğraflı ifşa arşivini görmek için hemen linke tıkla!

ifşa
yedek ifşa link

Bir Yorum Bırak

türk ifşa