Dul Türbanlı Suzan`ı Sırayla Sikiyorlar

Dul Türbanlı Suzan`ı Sırayla S*kiyorlar (Bol Videolu)

İsimsiz gönderilen ifşa arşivinde not olarak geçen sene boya badana için bir villada iş aldık. Benimle beraber toplam 3 ustaydık. İlk gün türbanlı olan ev sahibi bize inanılmaz ilgi gösterdi resmen bize kral gibi davranıyordu. Bir kaç gün sonra evde aşırı seksi bir gecelik ile dolaşmaya başladı. İlk türbanlı halini gördüğümüz için aşırı dindar olduğunu düşündüğümüz için çok şaşırmıştık. Sürekli yanımızda dolaştığı için işi gücü bırakıp resmen onu izliyorduk. O da bu durumdan aşırı zevk alıyordu. Zaten s*kimiz tavan yaptığı için kıfayetin içinde aşırı belli oluyordu. Aynı gün eve bir erkek daha geldi kendisine aşkım falan deyince kocasıdır, şimdi kıyameti koparır diye içimize bir korku saldı. Çünkü karı neredeyse evde çıplak dolaşıyordu.

Gelen kişi hatunun sevgilisi çıkmıştı ama beklediğimiz tepki yerine hepimizin içinde hatunun dolgun g*tüne şaplağı vurup beyler kolay gelsin deyip yan odaya geçti. Sonra hatun farklı bir elbise giymişti, arkadan bakınca resmen g*tü çıplak bir şekilde gözüküyordu. Artık kendimize hakim olamıyorduk elimiz s*kimize gidip duruyordu. Bir kaç saat sonra inleme sesleri gelince önce ne oluyor diye bir birimize bakıp şok geçirdik. Odaya bakmaya giderken kapının açık olduğunu gördüm. Resmen biz içerdeyken s*kişiyorlardı. Onları izlerken kendimden geçmiştim ve çıkartıp otuzbir çekmeye başlamıştım. Sonra pozisyon değiştirken hatun beni gördü. Korkudan dona kaldım. Sevgilisine bir saniye aşkım deyip yanıma gelip sakin ol hayatım çok mu hoşuna gittim falan demeye başladı. Benim dudaklar düğümlendiği için hiçbir şey diyemedim. Kendisi konuşmaya devam ederken aniden elini s*kime atıp okşamaya başladı. Sonra arkasını dönüp g*tünü sürtmeye başladı. Resmen zevkten kendimden geçiyordum. Sonra s*kimden tutup beni odaya doğru çekip bize katılmak ister misin dedi. Sevgilisi bizi öldürecek diye düşünürken bana bakıp bu hatunu s*kmek herkese nasip olmaz dedi. Hemen sonra hatun beni yatağa iletedi ve s*kimi öperek sakso çekmeye başladı. O sırada sevgiliside hatunun a*mını g*tünü yalıyordu.

Hatun o kadar profesyoneldi ki bir kaç dakika sonra inanılmaz rahatlamıştım sanki 10 yıllık eşimle s*kişiyor gibiydim. Sonra arkasını dönerek kucağıma oturup zıplmaya başladı. Hatunu s*kerken aynı zamanda o dolgun g*tü izlemek resmen muazzamdı. Uzun bir süre s*kişten sonra hatunun göğüslerine boşaldım, zevkten resmen dizlerim titriyordu. Gece o anlar bir türlü gözümün önünden gitmiyordu. Ertesi gün tekrar s*kişmek umuduyla çok erken gelmiştim. Hatun evde tek başınaydı. Yine seksi bir gecelik giymişti, kapıyı açarken hoş geldin aşkım deyip gülümseyerek neden erken geldiğini biliyorum dedi. O an baya utanıp hemen içeri geçip oturdum. Sonra yanıma gelip kucağıma oturup benimle öpüşmeye başladı. O sırada bana sert davranmanı istiyorum diye aynı cümleyi tekrar etti. Ben de direkt s*kimi çıkartım hatunun azğına köklemeye başladım. Nefessiz kalmasına rağmen ağzına almaya devam ediyordu. Sonra koltuğa domaltıp sikmeye başlarken kapı çaldı, dürbünden baktığımda bizim ustalardı. Çıplak bir şekilde kapıyı açınca neye uğradıklarını şaşırdılar. Hatunu s*kmeye devam ederken ustalar bizi izliyordu. Hatun kendinden geçmişti ve daha fazla ya*rak istediğini söylüyordu. Ustalara bakıp daha neyi bekliyorsunuz deyip onlara doğru yürüyüp pantolanlarını indirdi ve ikisinin s*kiyle aynı anda okşamaya başladı. Bende bu sırada hatunun arkasına geçip sikmeye devam ettim. Sonra üçümüz aynı anda hatunu s*kmeye başladık. Bu inanılmaz s*kiş deneyimini neredeyse 1 hafta sürdü demiş…

Ya*raklara doymayan türbanlı Suzan`ın bol videolu ifşa arşivini görmek için hemen linke tıkla!

ifşa
yedek ifşa link

Bir Yorum Bırak