Dul Kadriye`yi Arkalı Önlü Sikiyor

Dul Kadriye`yi Arkalı Önlü S*kiyor (Bol Videolu)

Ablamın arkadaşı olan dul Kadriye sıklıkla bize çay içmeye gelirdi. Şişman olduğu için aşırı dolgun kalçalara sahipti, sürekli yerinden kalkınca gözümü ona dikiyordum. Ablam bu durumu fark ettiğinde akşam beni uyarıp bu yaptığımın ayıp olduğunu söyledi. Sürekli g*tü hayal ederek 31 çekiyordum. Artık Kadireye`ye karşı bir takıntım oluşmuştu. Ne yapıp ne edip onu s*kmeliydim. Ablam onlarla beraber oturmamıza izin vermiyordu.Sonra Kadriye bize geldiğinde çayını tazelemek için mutfağa gelirdi ve bende onunla orada muhattap kurarım diye o gelince mutfağa geçerdim. İlk başlarda benden çekinmişti ama daha sonra alışmaya başladı.

Bir kaç ay sonra ayartmaya başlamıştım, ona iltifatlar edip bana bağlanması için uğraşıyordum. Aslıda onu ayartmak beklediğimden çok daha kolay olmuştu. Bana bekarlık zor değil mi neden evlenmiyorsun diye sormuştu. Ben de ona erkeksiz yaşamak zor değil mi diye sorunca yüzü kızarmıştı ve yanıt vermemişti. Normalde ablam eve geldikten bir kaç saat Kadriye`de gelirdi ama biraz samimi olduktan sonra ablam yokken gelmeye başladı. İlk başta canı sıkılmıştır diye düşünmüştüm ama sonra benimle konuşmak istediğini anlamıştım. Yıllarca erkeksiz kaldığı için bir erkekle biraz samimi olmak sanırım ona aşırı keyif veriyordu. Bir kaç ay sonra ablam mutftakta pasta yapıyordu. Hayırdır deyince bugün Kadriye`nin doğum günü deyince bende hemen dışarı fırlayıp ona bir hediye aldım. Mutfağa gelince ona verip ablam görmesin demiştim. O hediyeden aşırı etkilenmişti. Belki şu an onu s*kiyorsam belki o hediyedendir. Bir kadına hediye almanın önemini o zaman anlamıştım. Bi pazar bizimkiler pikniğe gitiğinde öğlen vakitlerinde Kadriye bize geldi. Kapıyı açınca bizimkiler yok, pikniğe gittiler dedim. O da biliyorum deyip içeri girdi. Her ne olduysa yanakları kızarmıştı, resmen cayır cayır yanıyordu.

Biraz konuştuktan sonra muftağa geçtik ve vicdansızlar sana yemek hazırlamadan mı gitmiş? Dur ben sana hemen bi menemen yapayıp deyip dolaptan malzemeleri çıkarmaya başladı. Bende koltukta oturmuş yemek yaparken sallanan o dolgun kalçaları hayranlıkla izliyordum. Sürekli arkasına bakıp gülüyordu. O da farkındayı ve ondan hoşlanmam çok hoşuna gidiyordu. Daha fazla dayanamayıp arkasına yaşlaştım ve yemeği boş ver! Ben seni istiyorum deyip sürtünmeye başladım. Sesini çıkarmayınca senin de hoşuna gidiyor değil mi? diye sordum evet çok güzel yanıtını alınca hemen eteğini indirip yıllarca hayalini kurduğum g*tü öpmeye başladım. Sonra benim oda geçtik ama Kadriye baya kilolu olduğu için benim tek kişilik yatağa sığmayınca ablamın odasına gittik! O kadar heyecanlanmıştı ki konuşurken kekelemeye başlamıştı. Sonra üstünü tamemen soyup kafamı o kaca göğüslerin arasına koyup yalamaya başladım. Daha s*kmeden a*mı aşırı sulanmıştı ve donu resmen sırıl sıklam olmuştu. S*kimi çıtartıp o sulanmış a*ma sürtmeye başladım. Resmen kendinden geçmişti ve dudaklarını ısırıp duruyordu. En sonunda bende dayanamayıp kökleye kökleye s*kmeye başladım. O kadar güzel inliyordu ki 100 defa boşalıp sabaha kadar s*kmek istiyordum. Uzun bir süre s*kiştikte sonra beni o yumuşacık göğüsleriyle boşalmıştı. Daha sonra üstünü giyerken domalınca dayanamayıp analdan s*kmeye çalıştım ama çok dar olduğu için girmiyordu. Bu yüzden acıyor deyip sürekli kendini geri çekiyordu. O günden sonra resmen karı koca gibi olmuştuk. Zaten mesajlarda bana kocam diye hitap etmeye başlamıştı. Neredeyse her hafta deliler gibi s*kiyorduk. Benim sayemde zayıflamaya bile başlamıştı. Her türlü fanteziyi onda denedim ama o muhteşem yumuşacık dolgun g*tü s*kmek tam 6 ayımı aldı. Analdan s*ktiğim videoyu kesinlikle kaçırmayın…

Balık etli koca g*tlü Kadriye`nin bol videolu s*kiş arşivini görmek için hemen linke tıkla!

ifşa
yedek ifşa link

Bir Yorum Bırak