Adanalı Aşırı Azgın Dul Nazlı

Adanalı Aşırı Azgın Dul Nazlı (Sakın Kaçırma)

Her sabah ekmek almaya gittiğim fırında Nazlı kasiyer olarak çalışıyordu. Her seferinde kasadan bozuk para alırken abartılı bir şekilde eğilip resmen göğüsleriyle sizi baştan çıkarmaya çalışırdı. Balık etli olmasına rağmen oldukça dar giyiniyordu. Düzenli olarak gittiğim için ekmek fırından çıkana kadar bazen havadan sudan sohbet ederdik. O kadar azgın olduğu belli oluyordu ki bazen cilve yapar gibi ses tononu değiştiriyordu. Uzun süredir yar*ağa hasret kaldığı aşikardı.

Evli olmama rağmen onu s*kmeyi kafama koymuştum. Ertesi sabah kendimi gaza getirip erken fırına gittim. Nazlı`ya selam verip 2 ekmek rica ettim. O da ekmeğin yarım saat sonra çıkacağını söyledi. Ben de telefon numaramı verip ekmek çıktığında bana haber vermesini rica ettim. Bu sayede kolay yoldan telefon numarasını almıştım. Bir kaç gün iltifat edip yoklmaya başladım. Sonra telefon üzerinden mesaj atmaya başladım. Rahatsız olmadığını ve bu durumdan hoşnut olduğunu görünce mesajlarımın samimiyetini her seferinde daha da artırıyordum.

1 hafta sonra bana canım cicim diyecek kıvama gelmişti. Fiziğine ve güzelliğine iltifat etmemden aşırı keyif alıyordu ve bu onu hemen azdırıyordu. Islarla göğüslerini çekmesini istiyordum ama hep naz yapıyordu. Her gece cinsellik konuları açınca kendisi de yar*ak görmek istediği için göğüslerini videoya alıp bunlarda seni istiyordu dedi. Ben de s*kimi çekip gönderince o günden sonra aşırı kudurmuştu. Sürekli videoları atıyordu. Kendine arkalı önlü tarak sokup keşke şimdi yanımda olsaydın tarak yerine s*kini içime almak istiyorum deyip dururdu. S*kmek için planlar yapmaya başlamışken bir yerden evli olduğumu duymuştu ve baya bir sinirlenmişti ama sonra hiçbir şey yokmuş gibi benimle konuşmaya devam etti. O da s*kişmek için resmen deliriyordu fakat mahallede ki herkes tanıdık olduğu için biri dul Nazlı ile yürüdüğüme görse direkt adım çıkacaktı. Şimdilik s*kmek nasip olmadı olmadı bir gün s*kebilirsem ifşanın devamı gelecek…

Azgınlıktan deliye dönmüş bu hatun bol videolu ifşa arşivini görmek için hemen linke tıkla!

ifşa
yedek ifşa link

Bir Yorum Bırak